2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/MNO/00301/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223822 Fertigbauteile, 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 – Sita gumowe, Sita stalowe – Sita strunowe, Sita stalowe – Sita harfowe, Ramki sit modułowych do osadzarki, Płyty gumowo-metalowe
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/MNO/00301/2026 cz. 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – Sita poliuretanowe – Segmenty sit szczelinowych dociskanych, Sita poliuretanowe – Segmenty sit szczelinowych kołkowych
Interne Kennung: PZP/MNO/00301/2026 cz. 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – Sita stalowe z blach perforowanych, Sita stalowe modułowe z blach perforowanych, Segmenty sitowe stalowe z blach perforowanych, Sita stalowe szczelinowe – segmenty sitowe, Sita stalowe szczelinowe – wkłady sit łukowych
Interne Kennung: PZP/MNO/00301/2026 cz. 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – Sita stalowe plecione bez zaczepów do napinania, Sita stalowe plecione z zaczepami do napinania, Sita stalowe prętowe
Interne Kennung: PZP/MNO/00301/2026 cz. 4