See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hosszútávú villamosenergia beszerzése 2027.
Beschreibung: „Hosszútávú villamosenergia beszerzése 2027.” Tárgyi – öt közbeszerzési részből álló – közbeszerzési eljárás Nyertes Ajánlattevőinek (mint Kereskedőknek) feladata hosszútávú nagykereskedelmi villamosenergia termékek (a továbbiakban: villamosenergia, vagy villamosenergia termékek) értékesítése Közös Ajánlatkérők (mint Vevők) részére a 2027. január 1. napja 00:00 óra és a 2027. december 31. napja 24:00 óra közötti felhasználási időszakra, illetőleg ezen villamosenergia termékek – a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti – Mérlegkör felelős mérlegkörébe való beszállítása. Tárgyi közbeszerzési eljárás öt darab Keretszerződés megkötésére irányul. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben [1. közbeszerzési rész („A” csomag)/2. közbeszerzési rész („B” csomag)/3. közbeszerzési rész („C” csomag)/4. közbeszerzési rész („D” csomag)/5. közbeszerzési rész („E” csomag)], közbeszerzési részenként egyenlő, 184 484 200kWh maximális mennyiségben. Közös Ajánlatkérők együttesen, közbeszerzési részenként 100 000 000 kWh -100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget a felhasználási időszak alatt. A villamosenergia termékek beszerzése jelen közbeszerzési eljárásban részleges ellátás alapú, öt Keretszerződés (kereskedelmi szerződés) keretében történik.
Interne Kennung: EKR001546662026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „A” csomag
Beschreibung: Közös Ajánlatkérők távmért csatlakozási pontjainak [a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként közzétett Műszaki leírás 1. számú mellékletében megjelölt távmért csatlakozási pontok] villamosenergia ellátása szabadpiaci keretek között – a 2027. január 1. napja 00:00 órától 2027. december 31. napja 24:00 óráig tartó felhasználási időszakban – a Keretszerződés tervezetben szabályozott egyedi megrendelések kibocsátása révén. A mérlegkör felelősi feladatokat a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti Mérlegkör felelős látja el, így ezen feladat nem tárgya jelen közbeszerzési eljárásnak. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben egyenlő, 184 484 200 kWh maximális mennyiségben. A(z) 1. közbeszerzési rész („A” csomag) tekintetében tehát a maximális villamosenergia mennyiség 184 484 200 kWh. Közös Ajánlatkérők a közbeszerzési eljárás 1. része tekintetében („A” csomag) 100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget. Közbeszerzési részenként, a 100 000 000 kWh villamosenergia mennyiséget meghaladóan Közös Ajánlatkérők nem kötelesek egyedi megrendelések kibocsátásásra. A lehívási kötelezettséget meghaladó mennyiségű villamosenergia lehívására rendelkezésre álló felhasználási időszak azonos a lehívási kötelezettséggel terhelt villamosenergia lehívására nyitva álló felhasználási időszakkal. Az Ajánlattevők által megajánlott villamosenergia termékek műszaki paramétereinek meg kell felelniük az MSZ 1:2002 és az MSZ EN 50160:2011 szabványok előírásainak. A rendelkezésre álló keretmennyiség(ek) terhére történő egyedi megrendelések kibocsátására vonatkozó részletszabályokat a KD részeként közzétett Keretszerződés tervezet tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos elvárások, előírások részletezését a KD és az ennek részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás, valamint a keretszerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001546662026/1
Los: LOT-0002
Titel: „B” csomag
Beschreibung: Közös Ajánlatkérők távmért csatlakozási pontjainak [a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként közzétett Műszaki leírás 1. számú mellékletében megjelölt távmért csatlakozási pontok] villamosenergia ellátása szabadpiaci keretek között – a 2027. január 1. napja 00:00 órától 2027. december 31. napja 24:00 óráig tartó felhasználási időszakban – a Keretszerződés tervezetben szabályozott egyedi megrendelések kibocsátása révén. A mérlegkör felelősi feladatokat a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti Mérlegkör felelős látja el, így ezen feladat nem tárgya jelen közbeszerzési eljárásnak. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben egyenlő, 184 484 200 kWh maximális mennyiségben. A(z) 2. közbeszerzési rész („B” csomag) tekintetében tehát a maximális villamosenergia mennyiség 184 484 200 kWh. Közös Ajánlatkérők a közbeszerzési eljárás / 2. része tekintetében („B” csomag) 100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget. Közbeszerzési részenként, a 100 000 000 kWh villamosenergia mennyiséget meghaladóan Közös Ajánlatkérők nem kötelesek egyedi megrendelések kibocsátásásra. A lehívási kötelezettséget meghaladó mennyiségű villamosenergia lehívására rendelkezésre álló felhasználási időszak azonos a lehívási kötelezettséggel terhelt villamosenergia lehívására nyitva álló felhasználási időszakkal. Az Ajánlattevők által megajánlott villamosenergia termékek műszaki paramétereinek meg kell felelniük az MSZ 1:2002 és az MSZ EN 50160:2011 szabványok előírásainak. A rendelkezésre álló keretmennyiség(ek) terhére történő egyedi megrendelések kibocsátására vonatkozó részletszabályokat a KD részeként közzétett Keretszerződés tervezet tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos elvárások, előírások részletezését a KD és az ennek részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás, valamint a keretszerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001546662026/2
Los: LOT-0003
Titel: „C” csomag
Beschreibung: Közös Ajánlatkérők távmért csatlakozási pontjainak [a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként közzétett Műszaki leírás 1. számú mellékletében megjelölt távmért csatlakozási pontok] villamosenergia ellátása szabadpiaci keretek között – a 2027. január 1. napja 00:00 órától 2027. december 31. napja 24:00 óráig tartó felhasználási időszakban – a Keretszerződés tervezetben szabályozott egyedi megrendelések kibocsátása révén. A mérlegkör felelősi feladatokat a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti Mérlegkör felelős látja el, így ezen feladat nem tárgya jelen közbeszerzési eljárásnak. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben egyenlő, 184 484 200 kWh maximális mennyiségben. A(z) 3. közbeszerzési rész („C” csomag) tekintetében tehát a maximális villamosenergia mennyiség 184 484 200 kWh. Közös Ajánlatkérők a közbeszerzési eljárás 3. része tekintetében („C” csomag) 100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget. Közbeszerzési részenként, a 100 000 000 kWh villamosenergia mennyiséget meghaladóan Közös Ajánlatkérők nem kötelesek egyedi megrendelések kibocsátásásra. A lehívási kötelezettséget meghaladó mennyiségű villamosenergia lehívására rendelkezésre álló felhasználási időszak azonos a lehívási kötelezettséggel terhelt villamosenergia lehívására nyitva álló felhasználási időszakkal. Az Ajánlattevők által megajánlott villamosenergia termékek műszaki paramétereinek meg kell felelniük az MSZ 1:2002 és az MSZ EN 50160:2011 szabványok előírásainak. A rendelkezésre álló keretmennyiség(ek) terhére történő egyedi megrendelések kibocsátására vonatkozó részletszabályokat a KD részeként közzétett Keretszerződés tervezet tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos elvárások, előírások részletezését a KD és az ennek részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás, valamint a keretszerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001546662026/3
Los: LOT-0004
Titel: „D” csomag
Beschreibung: Közös Ajánlatkérők távmért csatlakozási pontjainak [a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként közzétett Műszaki leírás 1. számú mellékletében megjelölt távmért csatlakozási pontok] villamosenergia ellátása szabadpiaci keretek között – a 2027. január 1. napja 00:00 órától 2027. december 31. napja 24:00 óráig tartó felhasználási időszakban – a Keretszerződés tervezetben szabályozott egyedi megrendelések kibocsátása révén. A mérlegkör felelősi feladatokat a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti Mérlegkör felelős látja el, így ezen feladat nem tárgya jelen közbeszerzési eljárásnak. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben egyenlő, 184 484 200 kWh maximális mennyiségben. A(z) 4. közbeszerzési rész („D” csomag) tekintetében tehát a maximális villamosenergia mennyiség 184 484 200 kWh. Közös Ajánlatkérők a közbeszerzési eljárás 4. része tekintetében („D” csomag) 100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget. Közbeszerzési részenként, a 100 000 000 kWh villamosenergia mennyiséget meghaladóan Közös Ajánlatkérők nem kötelesek egyedi megrendelések kibocsátásásra. A lehívási kötelezettséget meghaladó mennyiségű villamosenergia lehívására rendelkezésre álló felhasználási időszak azonos a lehívási kötelezettséggel terhelt villamosenergia lehívására nyitva álló felhasználási időszakkal. Az Ajánlattevők által megajánlott villamosenergia termékek műszaki paramétereinek meg kell felelniük az MSZ 1:2002 és az MSZ EN 50160:2011 szabványok előírásainak. A rendelkezésre álló keretmennyiség(ek) terhére történő egyedi megrendelések kibocsátására vonatkozó részletszabályokat a KD részeként közzétett Keretszerződés tervezet tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos elvárások, előírások részletezését a KD és az ennek részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás, valamint a keretszerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001546662026/4
Los: LOT-0005
Titel: „E” csomag
Beschreibung: Közös Ajánlatkérők távmért csatlakozási pontjainak [a közbeszerzési dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként közzétett Műszaki leírás 1. számú mellékletében megjelölt távmért csatlakozási pontok] villamosenergia ellátása szabadpiaci keretek között – a 2027. január 1. napja 00:00 órától 2027. december 31. napja 24:00 óráig tartó felhasználási időszakban – a Keretszerződés tervezetben szabályozott egyedi megrendelések kibocsátása révén. A mérlegkör felelősi feladatokat a Közös Ajánlatkérők által külön lefolytatandó közbeszerzési eljárás eredményeként kötendő szerződés szerinti Mérlegkör felelős látja el, így ezen feladat nem tárgya jelen közbeszerzési eljárásnak. Tárgyi közbeszerzési eljárás – a fent megjelölt felhasználási időszak alatt – mindösszesen 922.421.000 kWh mennyiségű villamosenergia beszerzésére kerül meghirdetésre öt közbeszerzési részben egyenlő, 184 484 200 kWh maximális mennyiségben. A(z) 5. közbeszerzési rész („E” csomag) tekintetében tehát a maximális villamosenergia mennyiség 184 484 200 kWh. Közös Ajánlatkérők a közbeszerzési eljárás 5. része tekintetében („E” csomag) 100 000 000 kWh mennyiségű villamosenergia termék lehívására és átvételére vállalnak kötelezettséget. Közbeszerzési részenként, a 100 000 000 kWh villamosenergia mennyiséget meghaladóan Közös Ajánlatkérők nem kötelesek egyedi megrendelések kibocsátásásra. A lehívási kötelezettséget meghaladó mennyiségű villamosenergia lehívására rendelkezésre álló felhasználási időszak azonos a lehívási kötelezettséggel terhelt villamosenergia lehívására nyitva álló felhasználási időszakkal. Az Ajánlattevők által megajánlott villamosenergia termékek műszaki paramétereinek meg kell felelniük az MSZ 1:2002 és az MSZ EN 50160:2011 szabványok előírásainak. A rendelkezésre álló keretmennyiség(ek) terhére történő egyedi megrendelések kibocsátására vonatkozó részletszabályokat a KD részeként közzétett Keretszerződés tervezet tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos elvárások, előírások részletezését a KD és az ennek részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás, valamint a keretszerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001546662026/5