569500-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrofahrzeuge – 41/PN/2025 dostawa elektrycznego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel41/PN/2025 dostawa elektrycznego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu hakowego do przewozu towarów w kontenerach i/lub zabudowie hakowej, przeznaczonego do poruszania się głównie po drogach publicznych w ruchu miejskim na terenie województwa pomorskiego, sporadycznie pojazd może być użyty do transportu średniodystansowego
Interne Kennung41/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa elektrycznego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym
Interne Kennungzakres zamówienia