569504-2026 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – „Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027 tj. wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły położonej na terenie Gminy Oborniki w roku szkolnym 2026/2027 oraz dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły/ośrodka w Poznaniu w dni nauki szkolnej na trasie szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Ponadto Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie m.in. do: 1) zapewnienia do realizacji usług opiekuna (przynajmniej jeden opiekun) który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasażerów w trakcie wsiadania do lub wysiadania z pojazdów oraz w trakcie przewozów, Opiekun musi posiadać ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. 2) zainstalowania w pojeździe który zamierza wykorzystać do realizacji zamówienia, najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia, monitoringu (tj. kamery rejestrującej oraz urządzenia rejestrującego oraz zapisującego materiał video na urządzeniu twardo dyskowym). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 2 Pzp, informuje iż dokonał podziału zamówienia na części, które zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ. Wykaz części zamówienia: a) Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km c) Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km; d) Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Vorherige Bekanntmachung328380-2026
Interne KennungCUW 1.05.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I Trasa nr 1
BeschreibungCzęść 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km
Interne KennungCześć I Trasa nr 1
Menge21 204 Kilometer
LosLOT-0002
TitelCzęść II Trasa nr 2
Beschreibungb) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km
Interne KennungCześć II Trasa nr 2
Menge14 694 Kilometer
LosLOT-0003
TitelCzęść III Trasa nr 3
BeschreibungCzęść 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km;
Interne KennungCześć III Trasa nr 3
Menge27 714 Kilometer
LosLOT-0004
TitelCzęść IV Trasa nr 4
BeschreibungCześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Interne KennungCześć IV Trasa nr 4
Menge29 202 Kilometer