2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028, z podziałem na kompleks A i B.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest letnie i zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028, z podziałem na kompleks A i B.
Interne Kennung: 70/WZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028 - kompleks A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest letnie i zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028 - kompleks A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - szczegółowy opis oraz standardy techniczne wykonania przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1a do SWZ; - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7a do SWZ; - formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2a do SWZ; - wykazy lokalizacji przewidzianych do utrzymania letniego i zimowego. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, o łącznej wartości do 1 696 906,99 zł netto. Usługi te będą polegać na: utrzymaniu ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe, a jego realizacja nastąpi na zasadach umowy podstawowej. Całkowita wartość zamówienia netto kompleksu A (części A): 5 090 720,97 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego 3 393 813,98 zł i wartość zamówienia powtarzanego 1 696 906,99 zł.
Interne Kennung: 70/WZP/2026 - kompleks A
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych, schodów, przejść podziemnych, zatok parkingowych i parkingów na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028 - kompleks B.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest letnie i zimowe utrzymanie ulic, chodników na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w latach 2026-2028 - kompleks B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: szczegółowy opis oraz standardy techniczne wykonania przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1b do SWZ; projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7b do SWZ; formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2b do SWZ; wykazy lokalizacji przewidzianych do utrzymania letniego i zimowego. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, o łącznej wartości do 617 907,82 zł netto. Usługi te będą polegać na: utrzymaniu ulic i chodników na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe, a jego realizacja nastąpi na zasadach umowy podstawowej. Całkowita wartość zamówienia netto kompleksu B (części B): 2 650 571,73 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego 2 032 663,91 zł i wartość zamówienia powtarzanego 617 907,82 zł.
Interne Kennung: 70/WZP/2026 - kompleks B