2. Verfahren
Verfahren
Titel: OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA
Beschreibung: Predmet javnega naročila so okolju prijazne storitve čiščenja.
Interne Kennung: JN-78221
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527073
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-78221
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90900000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 527073