See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania z podziałem na części – koszulobluzy z długim i krótkim rękawem, półgolfy, mundury polowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego koszulobluz z długim i krótkim rękawem, półgolfów, mundurów polowych, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 3 (trzy) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie Nr 1 – Dostawa koszulobluz z długim i krótkim rękawem, 2) Zadanie Nr 2 – Dostawa półgolfów, 3) Zadanie Nr 3 – Dostawa mundurów polowych. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 391800-2025
Interne Kennung: SM.WZP.251.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa umundurowania z podziałem na części – koszulobluzy z długim i krótkim rękawem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego 1500 szt. koszulobluz z długim i 1500 szt. koszulobluz z krótkim rękawem. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach. 3. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SM.WZP.251.14.2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa umundurowania z podziałem na części – półgolfy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego 520 szt. półgolfów. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach. 3. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SM.WZP.251.14.2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa umundurowania z podziałem na części – mundury polowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego 100 kpl. mundurów polowych (bluza i spodnie). 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach. 3. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SM.WZP.251.14.2025 Część 3