2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl, obejmujących: a)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych) oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) - od mieszkańców, b)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów gminnych (cmentarzy komunalnych, targowisk miejskich, szaletów miejskich, koszy ulicznych, koszy przystankowych, miejsc rekreacyjnych, dzikich wysypisk itp.). Łączna szacunkowa masa odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w ilości 12 750 Mg, 2) odpadów komunalnych zebranych selektywnie w ilości 5 399 Mg. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części (zadań).
Interne Kennung: NA.261.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1.1. Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 11 900 Mg. 1.2. Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, z terenów gminnych, w ilości 850 Mg.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów metali, odpadów z tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych o kodach 15 01 02, 15 01 04 i 15 01 06 lub 20 01 99, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 1 250 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów z papieru i tektury o kodach 20 01 01 lub 15 01 01, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 720 Mg.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów ze szkła o kodach 20 01 02 lub 15 01 07, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 820 Mg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów w postaci zużytych opon o kodzie 16 01 03, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 43 Mg.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 700 Mg.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów w postaci gruzu i odpadów budowlanych o kodach 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 210 Mg.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi: a) zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów (drobne gałęzie, trawa, liście, zrębki) - luzem, w ilości 150 Mg, b) zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01, o których mowa powyżej – w workach, w ilości 900 Mg.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, stanowiących odpady pochodzenia roślinnego z wyłączeniem odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszczy, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi – luzem, w ilości 550 Mg.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zagospodarowanie (utylizacja) wraz z transportem zużytych i przeterminowanych leków o kodzie 20 01 32, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 7 Mg.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zagospodarowanie wraz transportem odpadów niebezpiecznych i obojętnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i ze strumienia odpadów komunalnych, o kodach: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 19 Mg.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zagospodarowanie wraz z transportem odpadów tekstyliów o kodzie 20 01 11, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości 30 Mg.