See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kontrastních látek ATC skupiny V08 pro Nemocnici Blansko
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky rentgenokontrastních látek ATC skupiny V08 pro Nemocnici Blansko, dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dodávky neionické makrocyklické paramagnetické kontrastní látky o koncentraci 0,5 mmol/ml
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky léčivých přípravků - kontrastních látek ATC skupiny V08 pro Nemocnici Blansko, dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennung: 9/2025-6
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky ionické makrocyklické paramagnetické kontrastní látky, nízce rizikové KL o koncentraci 0,5 mmol/ml (pro dospělé i děti, tj. 0-18 let)
Interne Kennung: 9/2025-4
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky neionické jodované rtgkontrastní látky o koncentraci 400 mg/ml
Interne Kennung: 9/2025-3
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky neionické jodované rtgkontrastní látky o koncentraci 320 mg/ml
Interne Kennung: 9/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky neionické jodované rtgkontrastní látky o koncentraci 300 mg/ml
Interne Kennung: 9/2025-2
Los: LOT-0005
Titel: Dodávky ionické makrocyklické paramagnetické kontrastní látky, nízce rizikové KL o koncentraci 0,5 mmol/ml
Interne Kennung: 9/2025-5
Los: LOT-0009
Titel: Dodávky neionické makrocyklické paramagnetické kontrastní látky o koncentraci 0,5 mmol/l s vysokou relaxivitou
Interne Kennung: 9/2025-9
Los: LOT-0007
Titel: Dodávky neionické makrocyklické paramagnetické kontrastní látky o koncentraci 1 mmol/ml
Interne Kennung: 9/2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Dodávky hepatospecifické paramagnetické kontrastní látky o koncentraci 0,25 mmol/ml
Interne Kennung: 9/2025-8