See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na 24 miesiące - znak sprawy: Z/80/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych Zadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych Zadanie 3: Dostawy cewników urologicznych Zadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki Zadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej Zadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford. Zadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych Zadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych- specjalistycznych Zadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy. Zadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych Zadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery Zadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych Zadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających Zadanie 14: Dostawy igeł Veressa Zadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon Zadanie 16: Dostawy markera skórnego Zadanie 17: Dostawy worków stomijnych. Zadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa Zadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących Zadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych Zadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych Zadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego Zadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Zadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych Zadanie 25: Dostawy kaczek Zadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego Zadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki Zadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski 2. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość zamówień udzielonych Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy w zakresie podstawowym wyniesie 70% wartości wynagrodzenia Wykonawcy dla danego zadania w zakresie podstawowym, określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – podkreślony zapis dotyczy zadań 5,6,7. 3. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)” – dotyczy zadań nr 5,6,7. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. WADIUM 1. Zamawiający żąda od Wykonawców składających ofertę wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: Na zadanie nr 1: 54,00 zł Na zadanie nr 2: 970,00 zł Na zadanie nr 3: 250,00 zł Na zadanie nr 4: 2 700,00 zł Na zadanie nr 5: 350,00 zł Na zadanie nr 6: 340,00 zł Na zadanie nr 7: 3 100,00 zł Na zadanie nr 8: 1 200,00 zł Na zadanie nr 9: 1 400,00 zł Na zadanie nr 10: 1 500,00 zł Na zadanie nr 11: 280,00 zł Na zadanie nr 12: 50 600,00 zł Na zadanie nr 13: 140,00 zł Na zadanie nr 14: 1 300,00 zł Na zadanie nr 15: 1 300,00 zł Na zadanie nr 16: 60,00 zł Na zadanie nr 17: 710,00 zł Na zadanie nr 18: 160,00 zł Na zadanie nr 19: 580,00 zł Na zadanie nr 20: 640,00 zł Na zadanie nr 21: 420,00 zł Na zadanie nr 22: 2 800,00 zł Na zadanie nr 23: 46,00 zł Na zadanie nr 24: 1 200,00 zł Na zadanie nr 25: 1 400,00 zł Na zadanie nr 26: 8 100,00 zł Na zadanie nr 27: 419,00 zł Na zadanie nr 28: 99,00 zł 2. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą określony w treści niniejszej SWZ. 3. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, lub wniesie wadium w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy p. z.p., zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14) Ustawy. 4. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2025 r. poz. 98). 5. W przypadku wniesienia wadium w formie określonej w ust. 4 pkt. 2-4 SWZ, z jej treści powinno wynikać bezwarunkowe, nieodwołalne i na pierwsze pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego (w terminie związania ofertą) zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 Ustawy. 6. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Millennium S.A. O/Grudziądz: 78 1160 2202 0000 0000 6088 6979 Wadium powinno być oznaczone w następujący sposób: WADIUM – znak sprawy Z/80/PN/26 – nazwa postępowania i nr zadania lub w inny sposób umożliwiający identyfikację postępowania, którego dotyczy. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert)
Interne Kennung: Z/80/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Konieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33184100 Chirurgische Implantate, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141640 Dränvorrichtungen, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 18424300 Einweghandschuhe, 33141321 Anästhesienadeln, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141615 Urinbeutel, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Dostawy cewników urologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 3: Dostawy cewników urologicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)” 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiajacy nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 3. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo 4. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (dotyczy zadań nr 5,6,7) w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c., lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres e-mail Wykonawcy: ………………………..……………...,………………, jednak nie później niż na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość towaru zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych- specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych-specjalistycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14: Dostawy igeł Veressa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 14: Dostawy igeł Veressa
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16: Dostawy markera skórnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 16: Dostawy markera skórnego
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17: Dostawy worków stomijnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 17: Dostawy worków stomijnych
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25: Dostawy kaczek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 25: Dostawy kaczek
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski
Interne Kennung: Zadanie nr 28