See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Karczew – trzy Części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług których przedmiotem jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie miasta i gminy Karczew, oraz odpadów dostarczanych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy (3) Części zamówienia, tj.: Część I zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie wiejskim Gminy Karczew; Część II zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Miasta Karczew (zabudowa jednorodzinna) oraz z PSZOK; Część III zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej. Szczegółowo przedmiot zamówienia określą dokumenty zamówienia, tj. Specyfikacja Warunków Zamówienia „zwana dalej SWZ” z załącznikami stanowiącymi jej integralna część. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 552173-2024
Interne Kennung: ZP.271.18.2024.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: teren wiejski Gminy Karczew;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie wiejskim Gminy Karczew, z wyłączeniem budynków wielorodzinnych. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 4 154 Mg (w 2025 – 2 031 Mg, w 2026 – 2 123 Mg). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.1 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.18.2024.MS_Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: zabudowa jednorodzinna oraz PSZOK;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie zabudowy jednorodzinnej Miasta Karczewa oraz odpadów dostarczanych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Miasto: Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 5 296 Mg (w 2025 – 2 603 Mg, w 2026 – 2 693 Mg). PSZOK: Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 1 486 Mg (w 2025 – 717 Mg, w 2026 – 769 Mg). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.2 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.18.2024.MS_Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia: zabudowa wielorodzinna;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej, na terenie Gminy Karczew. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 2 205 Mg (w 2025 – 1 082 Mg, w 2026 – 1 123 Mg. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.3 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.18.2024.MS_Część III