569612-2026 - Ergebnis
Slowenien – Reinigungsdienste – okolju prijazne storitve čiščenja prostorov in opreme
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: okolju prijazne storitve čiščenja prostorov in opreme
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je izbira izvajalca za okolju prijazne storitve čiščenja prostorov in opreme v Domu starejših občanov Črnomelj, skladno s tehničnimi zahtevami naročnika - Seznam zahtevanih storitev čiščenja prostorov in opreme.
Interne Kennung: JN-74685
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527107