2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie endoskopii gastroenterologicznej w Zakładzie Endoskopii.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice (zwanego dalej: Szpitalem) w następującym zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie endoskopii gastroenterologicznej w Zakładzie Endoskopii. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85121251-7 – Usługi gastroenterologiczne CPV 85121200-5 – Specjalistyczne usługi medyczne Szczegółowy opis wymogów świadczeń zawarty jest w Szczegółowych Warunkach Konkursu Ofert (SWKO).
Interne Kennung: DK/170/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen