56963-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Vermietung oder Verkauf von Gebäuden – Leje, levering og opsætning af pavillioner - Herlev Byskole Elverhøj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeje, levering og opsætning af pavillioner - Herlev Byskole Elverhøj
BeschreibungUdbuddet vedrører levering, opsætning og leje af pavilloner ved Herlev Byskole Elverhøj i Herlev Kommune.Pavillonerne skal samles til én enhed og i år 1 anvendes til undervisning for 3 klasser med ca. 25 børn pr. klasse, hvor det i år 2 og år 3 skal anvendes til undervisning for i alt 6 klasser med ca. 25 børn pr klasse.
Interne Kennung275160373
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres i overensstemmelse med Udbudslovens afsnit II om offentligeindkøb over tærskelværdien, jf. Udbudsloven, lovbekendtgørelse nr. 10 af 6. januar 2023.Udbuddet offentliggøres på en sådan måde, at enhver kan afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
LosLOT-0000