See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energoresursu informācijas sistēmas uzturēšana un pilnveidošana
Beschreibung: Energoresursu informācijas sistēmas uzturēšana un pilnveidošana
Interne Kennung: BVKB 2022/07
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Energoresursu informācijas sistēmas uzturēšanas un pilnveidošanas pakalpojumu nodrošināšana