2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU ZAOPATRZENIOWEGO NA PODWOZIU Z NAPĘDEM UTERENOWIONYM 4X4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu kwatermistrzowskiego z napędem terenowym 4x4 oraz wyposażenia, tj.: a) terminal TETRA przewoźny - szt. 1, b) terminal TETRA noszony - szt. 1, c) radiotelefon przewoźny DMR – szt. 1, d) radiotelefon noszony DMR – szt. 1, e) tablet – szt. 1. f) wózek transportowy podnośnikowy – szt. 1, g) wózek transportowy paletowy – szt. 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - wymagania techniczne dla samochodu kwatermistrzowskiego z napędem terenowym 4x4” i załącznik nr 2 do SWZ „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - wymagania techniczne łączności” 3. Dokonując kalkulacji ceny za przedmiot zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wszelkie koszty związane z wykonaniem zamówienia zgodnie z SWZ, w tym jej załącznikami zawierającym opis przedmiotu zamówienia, aż do momentu dokonania odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego bez żadnych zastrzeżeń. 4. Sprzęt dostarczony w ramach wszystkich zamówienia musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2025 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 i 2 do SWZ. 5. W przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy PZP Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując opis przedmiotu zamówienia powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy PZP użytemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy wyraz „lub równoważne" 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały użyte nazwy własne lub znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać w trakcie realizacji zamówienia, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 7. W przypadku niewskazania w Formularzu parametrów technicznych załącznik nr 9 do SWZ przez Wykonawcę określonych wartości lub parametrów, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca oferuje parametry lub wartości minimalne, a jeżeli Zamawiający określił poziom minimalny to na poziomie minimalnym wymaganym przez Zamawiającego. 8. Wymagania stawiane Wykonawcy związane z wykonaniem zamówienia: a) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia; b) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań wynikających z umowy o udzielenie zamówienia publicznego; c) Wykonawca ma obowiązek wskazać w JEDZ części zamówienia, których wykonanie powierzy podwykonawcom.
Interne Kennung: PT2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 32236000 Funktelefone, 32333100 Videorecorder, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PT.2370.2.2025