2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project TPS Zeeland - levering Waterslagvaten
Beschreibung: In hoofdlijnen omvat het onderwerp van de opdracht: het maatwerkontwerp, de levering, het transport, de installatie, het testen, de afname en het bedrijfsklaar opleveren van Waterslagvaten ten behoeve van de uitbreiding van TPS Petrusplaat binnen het Biesboschsysteem Zuid. Het aansluiten van de Waterslagvaten op de bestaande installatie wordt uitgevoerd door de WTB aannemer. De technische en functionele specificaties van de te leveren Waterslagvaten zijn opgenomen in de bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een openbare procedure op basis van laagste prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615100 Stahldruckbehälter
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Betreft een openbare procedure op basis van laagste prijs.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44610000 Cisternas, depósitos, contenedores y recipientes a presión
Clasificación adicional (cpv): 44615100 Recipientes a presión de acero
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 2
Opciones:
Descripción de las opciones: Geen opties