2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gdańskich Nieruchomości. 2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a)Zadanie (Część) 1 - Dostawa serwera - 1 sztuka. b)Zadanie (Część) 2 - Dostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego (50 kompletów), 3. Szczegóły opisano w pkt 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 468792-2026
Interne Kennung: TZ.250.39.2026.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwera na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jednego serwera na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.. 2. Szczegóły opisano w pkt. 2 PODZIAŁ NA CZĘŚCI dla zadania 1 i pkt. 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego (50 kompletów) na potrzeby Gdańskich Nieruchomości. 2. Szczegóły opisano w pkt. 2 PODZIAŁ NA CZĘŚCI dla zadania 2 i pkt. 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen