See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu na oddělení RZM – Radiologie a zobrazovací metody a to po dobu 48 měsíců od účinnosti smlouvy. Nové a originální zboží musí splňovat požadavky uvedené v Technické specifikaci (Příloha č. 2 A, B).
Interne Kennung: PZ-2026-0000091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter, 33141240 Katheterzubehör, 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Balonexpandibilní bezpolymerový lékový stent pro bércové tepny
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Balonexpandibilní bezpolymerový lékový stent pro bércové tepny
Interne Kennung: CVZ0059103
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a jednoznačně vymezeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0007
Titel: Samoexpandibilní bezpolymerový lékový stent pro povrchovou stehenní tepnu
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Samoexpandibilní bezpolymerový lékový stent pro povrchovou stehenní tepnu
Interne Kennung: CVZ0059102
Los: LOT-0003
Titel: Aspirační katétr pro odsávání trombů a embolů z mozkových tepen II.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Aspirační katétr pro odsávání trombů a embolů z mozkových tepen II.
Interne Kennung: CVZ0059093
Los: LOT-0001
Titel: Stentretriever pro extrakci embolů z mozkových tepen
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Stentretriever pro extrakci embolů z mozkových tepen
Interne Kennung: CVZ0059091
Los: LOT-0009
Titel: Mechanický trombektomický systém pro léčbu hluboké žilní trombósy
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Mechanický trombektomický systém pro léčbu hluboké žilní trombósy
Interne Kennung: CVZ0059104
Los: LOT-0006
Titel: Stent pro použití do intrakraniálních tepen
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Stent pro použití do intrakraniálních tepen
Interne Kennung: CVZ0059101
Los: LOT-0010
Titel: Zařízení pro perkutánní uzávěr tepny
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Zařízení pro perkutánní uzávěr tepny
Interne Kennung: CVZ0059105
Los: LOT-0002
Titel: Aspirační katétr pro odsávání trombů a embolů z mozkových tepen I.
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Aspirační katétr pro odsávání trombů a embolů z mozkových tepen I.
Interne Kennung: CVZ0059092
Los: LOT-0004
Titel: Mikrokatétry pro neurovaskulární použití
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Mikrokatétry pro neurovaskulární použití
Interne Kennung: CVZ0059094
Los: LOT-0011
Titel: Coily 0,018 manuálně odpoutatelné pro embolizaci periferních cév
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Coily 0,018 manuálně odpoutatelné pro embolizaci periferních cév
Interne Kennung: CVZ0059106
Los: LOT-0005
Titel: Katétr opatřený na distálním konci balónkem pro intrakraniální použití
Beschreibung: Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci I a periferní Intervenci - Katétr opatřený na distálním konci balónkem pro intrakraniální použití
Interne Kennung: CVZ0059095