2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej w podziale na części: Część nr I - Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Budomierzu Część nr II - Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Malhowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej w podziale na części: Część nr I – Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Budomierzu; Część nr II - Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Malhowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ (Część nr I - Budomierz) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (Część nr II - Malhowice). Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 394636-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I - Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Budomierzu
Beschreibung: Usługa polegająca na świadczeniu usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Budomierzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ (Część nr I - Budomierz).
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II - Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Malhowicach
Beschreibung: Usługa polegająca na świadczeniu usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach drogowego przejścia granicznego w Malhowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ (Część nr I - Malhowice).