2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości wewnątrz obiektów oraz utrzymanie terenów zewnętrznych w Oddziale ZUS w Toruniu oraz terenowych jednostkach organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz utrzymanie terenów zewnętrznych w Oddziale ZUS w Toruniu oraz terenowych jednostkach organizacyjnych 2. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności sprzątanie wewnątrz budynków, dostarczenie środków higienicznych do toalet i pomieszczeń socjalnych, utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych, utrzymywanie zieleni, odśnieżanie ciągów komunikacyjnych, parkingów, chodników i dachów. 3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na następujących obiektach znajdujących się przy: 1) ul. Mickiewicza 33-39, 87-100 Toruń, 2) ul. Mickiewicza 10/16, 87-100 Toruń, 3) ul. Słowackiego 6a, 87-700 Aleksandrów Kujawski, 4) ul. Mały Rynek 5, 87-300 Brodnica, 5) Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń, 6) ul. Wybickiego 39, 86-300 Grudziądz, 7) ul. Wybickiego 30, 86-300 Grudziądz, 8) ul. Mickiewicza 43, 87-600 Lipno, 9)ul. Mławska 12, 87-500 Rypin. 10) Plac Wolności 18-19, 87-800 Włocławek, 11)ul. Płocka 167, 87-800 Włocławek.
Vorherige Bekanntmachung: 604295-2025
Interne Kennung: 560000.271.08.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz utrzymanie terenów zewnętrznych w Oddziale ZUS w Toruniu oraz terenowych jednostkach organizacyjnych. 2. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności sprzątanie wewnątrz budynków, dostarczenie środków higienicznych do toalet i pomieszczeń socjalnych, utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych, utrzymywanie zieleni, odśnieżanie ciągów komunikacyjnych, parkingów, chodników i dachów. 3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na następujących obiektach znajdujących się przy: 1) ul. Mickiewicza 33-39, 87-100 Toruń, 2) ul. Mickiewicza 10/16, 87-100 Toruń, 3) ul. Słowackiego 6a, 87-700 Aleksandrów Kujawski, 4) ul. Mały Rynek 5, 87-300 Brodnica, 5) Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń, 6) ul. Wybickiego 39, 86-300 Grudziądz, 7) ul. Wybickiego 30, 86-300 Grudziądz, 8) ul. Mickiewicza 43, 87-600 Lipno, 9) ul. Mławska 12, 87-500 Rypin. 10) Plac Wolności 18-19, 87-800 Włocławek, 11) ul. Płocka 167, 87-800 Włocławek.