2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa punktów czerpania wody na terenie Nadleśnictwa Krucz – PPOŻ2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa punktów czerpania wody na terenie Nadleśnictwa Krucz – PPOŻ2” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia - dla 13 punktów czerpania wody na terenie Nadleśnictwa Krucz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ilekroć w dokumentach zamówienia jest mowa o dokumentacji projektowej, należy przez to rozumieć także uzyskanie wszelkich wymaganych prawem i dokumentami zamówienia decyzji i zgód niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym pozwolenia na budowę. Zamówienia obejmuje wykonanie dwóch zadań: 1.Zadanie I – opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; 2. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Wstępną propozycję projektowanych obiektów wraz z lokalizacją przedstawia załącznik nr 2 do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026_16
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dok. projektowa i nadzór autor._13 PCW w N. Krucz - PPOŻ2
Interne Kennung: Dok. projekt. PCW w N. Krucz - PPOŻ2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation