2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług porządkowych w lokalach i pomieszczeniach do nich przynależnych, stanowiących własność Gminy Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 Etapy, przy czym: 1) I Etap – to etap gwarantowany, 2) II Etap – to etap objęty prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) I Etap (gwarantowany): świadczenie usług porządkowych w lokalach mieszkalnych i użytkowych oraz pomieszczeniach do nich przynależnych. Szacowana ilość lokali, w których wykonywane będą usługi porządkowe wynosi 100. 2) II Etap (objęty prawem opcji): świadczenie usług porządkowych w lokalach mieszkalnych i użytkowych oraz pomieszczeniach do nich przynależnych. Szacowana ilość lokali, w których wykonywane będą usługi porządkowe wynosi 100. 3. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) opróżnienie lokali, pomieszczeń przynależnych do lokali (komórki lokatorskie, pomieszczenia piwniczne) oraz balkonów ze zgromadzonego w nich mienia, w tym m.in. z elementów zawieszonych na ścianach typu: lustra, obrazy, półki itd., 2) opróżnienie mienia znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie lokali i pomieszczeń przynależnych, które bezsprzecznie przynależy do opróżnianego lokalu, 3) sporządzenie dokumentacji fotograficznej dla każdego lokalu - przed rozpoczęciem prac i po zakończeniu prac, 4) usunięcie i zagospodarowanie odpadów z opróżnianych lokali zgodnie z obowiązującymi przepisami, 5) wywiezienie z opróżnionych lokali oraz pomieszczeń przynależnych zgromadzonego mienia na składowisko odpadów lub do magazynu (miejsca wskazanego przez Zamawiającego), 6) posprzątanie (zamiatanie, usunięcie pajęczyn, zamknięcie klap w toaletach, itp.) opróżnionych lokali oraz pomieszczeń przynależnych i balkonów, 7) przeprowadzenie skutecznej dezynfekcji i dezynsekcji opróżnionych lokali oraz pomieszczeń przynależnych, a w sytuacjach gdy to jest niezbędne przeprowadzenie dezodoryzacji.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/102/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług porządkowych w lokalach i pomieszczeniach do nich przynależnych, stanowiących własność Gminy Wrocław.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. II Etap (objęty prawem opcji), zgodnie z art. 441 ustawy Pzp: świadczenie usług porządkowych w lokalach mieszkalnych i użytkowych oraz pomieszczeniach do nich przynależnych. Szacowana ilość lokali, w których wykonywane będą usługi porządkowe wynosi 100. 2. Usługi wskazane w II Etapie będą zlecane do realizacji wg potrzeb i posiadanych przez Zamawiającego środków finansowych, zgodnie z następującymi zasadami: 1) zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego, 2) usługi mogą być zlecane do realizacji w terminie od dnia następnego po zakończeniu I Etapu (gwarantowanego). Zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji będą takie, jak przy realizacji przedmiotu zamówienia w części gwarantowanej, 3) uruchomienie prawa opcji poprzedzi przekazanie Wykonawcy, drogą e-mail na adres wskazany w umowie, pisemnego oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji (wzór oświadczenia stanowi załącznik do wzoru umowy). Wraz z oświadczeniem o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający wystawi i przekaże Wykonawcy zlecenie/zlecenia na wykonanie usług, a Wykonawca rozpocznie realizację usług w terminie do 4 dni roboczych, liczonych od dnia przekazania przez Zamawiającego zlecenia/zleceń, 4) Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie w terminie wykonania zamówienia określonym dla II Etapu, 5) maksymalna wartość zamówienia oraz cena jednostkowa ryczałtowa netto określone będą w Formularzu oferty.