569807-2026 - Wettbewerb
Litauen – Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten – Projekto " Muziejinių vertybių (eksponatų ir pavyzdžių) - 2 laivų restauravimo paslaugos"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekto " Muziejinių vertybių (eksponatų ir pavyzdžių) - 2 laivų restauravimo paslaugos"
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Muziejinių vertybių (eksponatų ir pavyzdžių) – 2 laivų restauravimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų priede Nr. 1 „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I pirkimo dalis – žvejybos laivo – „Listerbotas“ restauravimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II pirkimo dalis – žvejybos laivo – „Motodorė“ restauravimo paslaugos
Interne Kennung: 2