569814-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Straßenarbeiten – Contractului de lucrǎri pentru obiectivul de investiții: Modernizare coridor de mobilitate urbana str. Valea Miţii – str. Mihai Eminescu din municipiul Zalãu Lot 1: Modernizare strada Valea Miţii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractului de lucrǎri pentru obiectivul de investiții: Modernizare coridor de mobilitate urbana str. Valea Miţii – str. Mihai Eminescu din municipiul Zalãu Lot 1: Modernizare strada Valea Miţii
Beschreibung: Achiziţia contractului de lucrări, va cuprinde categorii de lucrǎri de modernizare parte carosabilã, alveole staţii de autobuz, iluminat stradal, racordarea la reteaua de telecomunicaţii a staţiilor de autobuz, reţea subterana de telecomunicaţii, relocãri conducte de alimentare cu apă/canalizare menajeră, unde este cazul, canalizare pluvială.
Interne Kennung: 4291786/2026/A1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen