569817-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – UBEZPIECZENIE MAJĄTKU SZPITALA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUBEZPIECZENIE MAJĄTKU SZPITALA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na ubezpieczeniu majątku Szpitala Klinicznego im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie w zakresie: a) ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
Interne Kennung01/09/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na ubezpieczeniu majątku Szpitala Klinicznego im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie w zakresie: a) ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk Informacja o Zamawiającym zawarta jest w załączniku nr 1 do SWZ Plan budynku Szpitala stanowi załącznik nr 1a do SWZ Opis budynków Szpitala zawarty jest w załączniku nr 1b do SWZ Szkodowość Zamawiającego stanowi załącznik nr 1c do SWZ Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz sprzętu i aparatury do lat 5 stanowi Załączniki nr 2a Wykaz aparatury laboratoryjnej stanowi Załącznik nr 2b Wykaz sprzętu biurowego i komputerowego stacjonarnego stanowi Załączniki nr 2c Wykaz sprzętu komputerowego przenośnego stanowi Załączniki nr 2d Wykaz aparatury medycznej powyżej 5 lat stanowi Załączniki nr 2e Wykaz środków trwałych (grupa 8 niemedyczne) stanowi Załączniki nr 2f
Interne Kennung01/09/25.