569849-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – GENERÁLNÍ SERVIS TECHNOLOGIE VN A VVN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGENERÁLNÍ SERVIS TECHNOLOGIE VN A VVN
BeschreibungPředmětem servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technologii vn a vnn. Detail uveden v zadávací dokumentaci
Interne KennungN006/26/V00022659
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást 4 veřejné zakázky - Generální_servis_vn_vvn_VÝCHOD
Interne KennungN006/26/V00022659/004
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost změny interních předpisů dle odst. 4.51NÁVRHU SMLOUVY; Možnost zavedení povinnosti Zhotovitele doložení a evidence kvalifikace zaměstnanců Zhotovitele dle odst. 4.52 NÁVRHU SMLOUVY.
LosLOT-0005
TitelČást 5 veřejné zakázky - Generální_servis_vn_vvn_ZÁPAD
Interne KennungN006/26/V00022659/005
LosLOT-0003
TitelČást 3 veřejné zakázky - Generální_servis_vn_vvn_STŘED
Interne KennungN006/26/V00022659/003
LosLOT-0002
TitelČást 2 veřejné zakázky - Generální_servis_vn_vvn_MORAVA
Interne KennungN006/26/V00022659/002
LosLOT-0001
TitelČást 1 veřejné zakázky – Generální_servis_vn_vvn_SEVER
Interne KennungN006/26/V00022659/001