2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografu cieczowego ze spektrometrem masowym
Beschreibung: 1.Zestaw składający się z wysokowydajnego spektrometru mas wyposażonego w co najmniej dwa kwadrupolowe analizatory mas rozdzielone co najmniej kwadrupolową komorą zderzeń, z możliwością pracy w trybie pułapki jonowej (potrójny kwadrupol z funkcjonalnością pułapki jonowej), sprzężonego z UHPLC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung: 15/NIL/ZZ-SP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zestaw składający się z wysokowydajnego spektrometru mas wyposażonego w co najmniej dwa kwadrupolowe analizatory mas rozdzielone co najmniej kwadrupolową komorą zderzeń, z możliwością pracy w trybie pułapki jonowej (potrójny kwadrupol z funkcjonalnością pułapki jonowej), sprzężonego z UHPLC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu wymaganych parametrów technicznych, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.