2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gasdetectieapparatuur
Beschreibung: Levering van gasdetectieapparatuur inclusief bijbehorende producten en diensten Maximale omvang van de Raamovereenkomst bedraagt € 500.000,- over een maximale termijn van 12 jaar.
Interne Kennung: M2503 1374
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38431100 Gasspürgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering Gasdetectieapparatuur inclusief bijbehorende producten en diensten. Maximale omvang van de Raamovereenkomst bedraagt € 500.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingsoptie
569861-2025 - Resultaat
Nederland – Gasdetectieapparatuur – Gasdetectieapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gasdetectieapparatuur
Interne identificatiecode: M2503 1374
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38431100 Gasdetectieapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingsoptie