See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo-badawczej na potrzeby jednostek Uniwersytetu w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie 1: Miernik pomiaru współczynnika światła fotosyntetycznego dla Wydziału Biologii Zadanie 2: Mieszadło magnetyczne dla Wydziału Biologii Zadanie 3: Łaźnia wodna dla Wydziału Biologii Zadanie 4: Wytrząsarka Vortex dla Wydziału Biologii Zadanie 5: Stacja pogodowa (przenośna) dla Wydziału Biologii Zadanie 6: pH-metr stacjonarny dla Wydziału Chemii Zadanie 7: Mieszadła magnetyczne dla Wydziału Chemii Zadanie 8: Układ do bondowania drutem dla Wydziału Fizyki Zadanie 9: Zestaw pipet automatycznych jednokanałowych ze statywem karuzelowym dla Wydziału Biologii Zadanie 10: Wytrząsarka laboratoryjna typu worteks dla Wydziału Biologii Zadanie 11: Waga analityczna dla Wydziału Biologii zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Miernik pomiaru współczynnika światła fotosyntetycznego dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 1: Miernik pomiaru współczynnika światła fotosyntetycznego dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Mieszadło magnetyczne dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 2: Mieszadło magnetyczne dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Łaźnia wodna dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 3: Łaźnia wodna dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Wytrząsarka Vortex dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 4: Wytrząsarka Vortex dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Stacja pogodowa (przenośna) dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 5: Stacja pogodowa (przenośna) dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: pH-metr stacjonarny dla Wydziału Chemii
Beschreibung: Zadanie 6: pH-metr stacjonarny dla Wydziału Chemii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: Mieszadła magnetyczne dla Wydziału Chemii
Beschreibung: Zadanie 7: Mieszadła magnetyczne dla Wydziału Chemii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Układ do bondowania drutem dla Wydziału Fizyki
Beschreibung: Zadanie 8: Układ do bondowania drutem dla Wydziału Fizyki, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: Zestaw pipet automatycznych jednokanałowych ze statywem karuzelowym dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 9: Zestaw pipet automatycznych jednokanałowych ze statywem karuzelowym dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10: Wytrząsarka laboratoryjna typu worteks dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 10: Wytrząsarka laboratoryjna typu worteks dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11: Waga analityczna dla Wydziału Biologii
Beschreibung: Zadanie 11: Waga analityczna dla Wydziału Biologii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12: Zestaw pipet jednokanałowych dla Wydziału Chemii
Beschreibung: Zadanie 12: Zestaw pipet jednokanałowych dla Wydziału Chemii, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia