2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICC - Aanbesteding Luchtfoto's 2026-2027
Beschreibung: Het vervaardigen en leveren van digitale luchtfoto's voor diverse overheidsorganisaties (voornamelijk gemeenten). De opdracht omvat zowel het uitvoeren van fotovluchten en het inwinnen van de verticale luchtfoto's, het voor meerdere gemeenten gecombineerd inwinnen van verticale, obliekluchtfoto's, als het leveren van stereobeelden, inclusief inpasgegevens ten behoeve van grootschalige kartering, aaneengesloten en orthogerectificeerde fotobestanden en obliekluchtfoto's inclusief viewer. Het projectgebied omvat de oppervlakten van diverse overheidsorganisaties in het naderingsverkeersleidingsgebied (TMA) van Schiphol, in deze aanbesteding aangeduid als Regio Schiphol. De totale oppervlakte is ca. 1850 km2
Interne Kennung: 225002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Noordelijk deel van het ICC-Gebied oppervlakte is ca. 940 km2
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvraag bevat de optie voor het leveren van True Orthofoto-bestanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Zuidelijk deel van het ICC-Gebied oppervlakte ia ca. 1015 km2
Interne Kennung: 2