See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - 37 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych z podziałem na 37 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 312057-2026
Interne Kennung: SPSSZ/28/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33