See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: 1. Część 1 – Białołęka, Targówek, 2. Część 2 – Praga Północ, Praga Południe, 3. Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów , 4. Część 4 – Ochota, Włochy, 5. Część 5 – Śródmieście, Wola, 6. Część 6 – Ursynów, Wilanów, 7. Część 7 – Mokotów. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 1 – Białołęka, Targówek.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 1 – Białołęka, Targówek. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 1
Los: LOT-0008
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 2 – Praga Północ, Praga Południe.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 2 – Praga Północ, Praga Południe. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 2
Los: LOT-0009
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 3
Los: LOT-0010
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 4 – Ochota, Włochy.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 4 – Ochota, Włochy. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 4
Los: LOT-0011
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 5 – Śródmieście, Wola.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 5 – Śródmieście, Wola. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 5
Los: LOT-0012
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 6 – Ursynów, Wilanów.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 6 – Ursynów, Wilanów. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 6
Los: LOT-0013
Titel: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 7 – Mokotów.
Beschreibung: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 7 – Mokotów. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 7