See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO – mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do obsługi PSZOK- a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a ". Zamówienie zostało podzielone na trzy części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: Część I Wózki widłowe elektryczne Część II Urządzenia mobilne: rozdrabniacz mobilny oraz mobilny przesiewacz bębnowy Część III Zamiatarka. Część II, w celu sprawnej realizacji zamówienia, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, obsługi urządzeń i ich konserwacji w okresie eksploatacji, obejmuje dostawę dwóch urządzeń od jednego producenta..
Vorherige Bekanntmachung: 410919-2026
Interne Kennung: IP.271.83.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler, 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 42996100 Zerkleinerungsmaschinen, 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Wózki widłowe elektryczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do obsługi PSZOK - a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a ". Część I obejmuje dostawę dwóch wózków widłowych elektrycznych o parametrach szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i w SWZ ( Załącznik do oferty dla Części I)
Interne Kennung: Część I Wózki widłowe elektryczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II Mobilne urządzenia-rozdrabniacz mobilny oraz mobilny przesiewacz bębnowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do obsługi PSZOK- a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a ". Część II obejmuje dostawę rozdrabniacza mobilnego oraz mobilnego przesiewacza bębnowego o parametrach szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i w SWZ ( Załącznik do formularza oferty dla Części II)
Interne Kennung: Część II Mobilne urządzenia-rozdrabniacz mobilny oraz mobilny przesiewacz bębnowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zamiatarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do obsługi PSZOK - a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a ". Część III obejmuje dostawę zamiatarki o parametrach szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i w SWZ ( Załącznik do oferty dla Części III)
Interne Kennung: Część III Zamiatarka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Menge: 1