See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w okresie 24 miesięcy z podziałem na zadania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Vorherige Bekanntmachung: 217453-2025
Interne Kennung: 412500445
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1(ładowarki)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w okresie 24 miesięcy z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w okresie 24 miesięcy z podziałem na zadania
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 (spycharki)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w okresie 24 miesięcy w zakresie zdania nr 2 (spycharki) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w okresie 24 miesięcy z podziałem na zadania - zadanie nr 2 (spycharki)