569940-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Antivirensoftwarepaket – Nákup nástroja pre Extended Detection and Response - rozšírenie licencií XDR platformy a nákup implementačných prác
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup nástroja pre Extended Detection and Response - rozšírenie licencií XDR platformy a nákup implementačných prác
Beschreibung: Predmetom zákazky je Nákup nástroja pre Extended Detection and Response - rozšírenie licencií XDR platformy a nákup implementačných prác. Zákazka je rozdelená na dve časti a podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane technických požiadaviek sú uvedené v prílohe č. 1 SP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nástroj Extended Detection and Response – rozšírenie licencií XDR platformy
Beschreibung: Predmetom zákazky je: a) Dodanie licencií XDR pre ochranu 1900 endpointov na licenčné obdobie 36 mesiacov s ohľadom na jestvujúce prostredia IS verejného obstarávateľa (platforma WIN, Linux). Uchádzač v rámci ceny licencií poskytne predĺženie štandardnej záruky na obdobie minimálne 36 mesiacov odo dňa podpisu protokolu o aktivácii licencií. Záručná doba môže byť aj dlhšia, pokiaľ sa dodávateľ rozhodne poskytnúť „dobrovoľnú predĺženú záruku“, ktorá musí byť súčasťou ceny. b) Súčasťou predmetu zákazky je rovnako poskytovanie aktualizácií (update), nových verzií (upgrade) a konfiguračné a profylaktické činnosti s aktívnym monitoringom pre XDR platformu prostredníctvom centrálnej konzoly na licenčné obdobie minimálne 36 mesiacov odo dňa podpisu protokolu o aktivácii licencií. Bližšie informácie sú uvedené v SP.
Los: LOT-0002
Titel: Implementácia a nasadenie nástroja Extended Detection and Response
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Implementácia a konfigurácia nástrojov XDR v prostredí IS verejného obstarávateľa. a) Implementácia centrálneho manažmentu nástroja XDR pre serverové prostredie, pracovné stanice, prenosné zariadenia (napr. notebook, mobil) a sieťové komponenty b) Implementačné a optimalizačné práce pre centrálnu konzolu nástroja XDR c) Implementácia a konfigurácia sandbox funkcionality na endpointoch Bližšie informácie sú uvedené v SP.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung