56995-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Wykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy przeprowadzkach, zgonach, pożarach, eksmisjach, na terenie Miasta Szczecin, w podziale na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy przeprowadzkach, zgonach, pożarach, eksmisjach, na terenie Miasta Szczecin, w podziale na dwie części
BeschreibungWykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy przeprowadzkach, zgonach, pożarach, eksmisjach, na terenie Miasta Szczecin, w podziale na dwie części: Część 1 – Wykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy przeprowadzkach, zgonach, pożarach Część 2 – Wykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy eksmisjach komorniczych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy przeprowadzkach, zgonach, pożarach
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) świadczenie usług transportowo-porządkowych przy opróżnianiu lokali po porzuceniach, zgonach, pożarach, przeprowadzkach, i innych, z lokali wskazanych przez zamawiającego, w tym piwnic, w.c. usytuowanych poza obrysem lokalu, balkonów, strychów i pomieszczeń gospodarczych (wszystkie pomieszczenia przynależne do lokalu) itp., na terenie Miasta Szczecin, b) świadczenie usług transportowo-porządkowych przy opróżnianiu piwnic z mienia ruchomego wskazanych przez zamawiającego na terenie Miasta Szczecin. 2) Świadczenie w/w usług odbywać się będzie na zlecenie, przez telefon/sms lub e-mail, potwierdzone w formie papierowej przy odbiorze od upoważnionego przedstawiciela zamawiającego kluczy do wskazanego do opróżnienia (po porzuceniach, zgonach) lokalu, bądź piwnicy. Klucze do lokali/piwnic wskazanych do opróżnienia wykonawca odbierać będzie w siedzibie Zamawiającego. W przypadku przeprowadzek lub w lokalach po pożarze zlecenie przekazywane będzie poprzez e-mail na adres wskazany przez zleceniobiorcę usługi.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelWykonanie usług transportowo-porządkowych z lokali wskazanych przez Zamawiającego przy eksmisjach komorniczych
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług transportowo-porządkowych przy opróżnianiu lokali przy eksmisjach, z lokali wskazanych przez zamawiającego, w tym piwnic, w.c. usytuowanych poza obrysem lokalu, balkonów, strychów i pomieszczeń gospodarczych (wszystkie pomieszczenia przynależne do lokalu) itp., na terenie Miasta Szczecin. 2) Świadczenie w/w usług odbywać się będzie na wezwanie/zlecenie, przez upoważnionego przedstawiciela zamawiającego w ściśle wyznaczonym terminie – data i godzina. Wezwanie do wykonania usługi przekazywane będzie poprzez telefonicznie, sms lub e-mail, nie później niż 8 godzin przed planowaną eksmisją. Potwierdzone wezwanie w formie papierowej przekazywane będzie wykonawcy usługi w dniu przeprowadzania eksmisji. 3) Wykonawca przystąpi do prac w ściśle wyznaczonym terminie i miejscu wskazanym przez zamawiającego.