See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sprzedaż energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla Oddziałów Spółki Restrukturyzacji Kopalń zasilanych na wysokim, średnim i niskim napięciu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 roku” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Beschreibung: „Sprzedaż energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla Oddziałów Spółki Restrukturyzacji Kopalń zasilanych na wysokim, średnim i niskim napięciu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 roku” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Interne Kennung: ZP-CZOK-0056/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001