2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy – zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2025 - 2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy – zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2025 – 2027. Przedmiotowe zadanie realizowane będzie na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy na działkach m. st. Warszawy, zgodnie z załącznikami do umowy. Do zakresu zamówienia należy świadczenie usług polegających na zapobieganiu śliskości i gołoledzi, odśnieżaniu oraz oczyszczaniu po zakończeniu zimowego sezonu ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów, będących w Zarządzie Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy. Szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentach zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w formularzach cenowych na lata 2025,2026 i 2027 (załączniki do projektu umowy). Zamówienie należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i wzorem umowy. Uwaga – formularze cenowe stanowią jedynie materiał pomocniczy do sporządzenia oferty cenowej.
Interne Kennung: 41/WOŚ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück