2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magnetická rezonance Cheb + Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektových dokumentací pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, a to na část pro zpracování projektové dokumentace pro pracoviště Magnetické rezonance Cheb a na část Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb.
Interne Kennung: P26V00000169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Magnetická rezonance Cheb - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb pro zpracování projektové dokumentace pro pracoviště Magnetické rezonance Cheb.
Los: LOT-0002
Titel: Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektových dokumentací pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb. Část veřejné zakázky: Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb.
Interne Kennung: KK/253/OP/26