2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie wsparcia producenta dla urządzeń FortiGate oraz dostawę i wymianę urządzeń firewall wraz z zapewnieniem godzin wsparcia eksperckiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest: 2) dostawa odnowienia wsparcia producenta dla urządzeń FortiGate na okres 36 miesięcy, 3) dostawa i wymiana urządzeń firewall wraz ze szkoleniem oraz wsparciem producenta przez okres 36 miesięcy, 4) świadczenie wsparcia eksperckiego w wymiarze maksymalnie 1500 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Usługi będą świadczone na warunkach określonych w projektowanych postawieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 24/WSPARCIE FORTIGATE/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72611000 Technische Computerunterstützung