569979-2025 - Ergebnis
Tschechien – Solarbatterien – Dynamický nákupní systém na NA VÝSTAVBU FVE NA LETIŠTI VÁCLAVA HAVLA PRAHA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na NA VÝSTAVBU FVE NA LETIŠTI VÁCLAVA HAVLA PRAHA
BeschreibungCílem je výstavba fotovoltaických elektráren (FVE) v areálu Letiště Václava Havla Praha realizovaná po jednotlivých etapách, včetně provedení nezbytných stavebních a technologických úprav.
Interne Kennung0227009190
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
LosLOT-0001