2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische & Technische Gassen: Levering en Co-makerschap
Beschreibung: Deze Europese aanbesteding heeft betrekking op het leveren van medische en technische Gassen met ondersteuning door Co- Makers. Het Universitair Medisch Centrum Groningen nodigt geïnteresseerden uit om een Inschrijving in te dienen op basis van de informatie in de Aanbestedingsstukken. Inschrijvers moeten voldoen aan de voorwaarden zoals gesteld in deze stukken. De huidige raamovereenkomst loopt af op 31 december 2026. Om de continuïteit van de levering van medische gassen en de bijbehorende dienstverlening te waarborgen, wenst de Aanbestedende dienst tijdig een nieuwe Raamovereenkomst af te sluiten. De geraamde hoeveelheid voor de medische en technische gassen is als volgt: - 6.900 cilinders - 600.000 kg Zuurstof -29.000 kg Kooldioxide - 450.000 kg Stikstof per jaar.
Interne Kennung: 604258
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze Europese aanbesteding heeft betrekking op het leveren van medische en technische Gassen met ondersteuning door Co- Makers. Het Universitair Medisch Centrum Groningen nodigt geïnteresseerden uit om een Inschrijving in te dienen op basis van de informatie in de Aanbestedingsstukken. Inschrijvers moeten voldoen aan de voorwaarden zoals gesteld in deze stukken. De huidige raamovereenkomst loopt af op 31 december 2026. Om de continuïteit van de levering van medische gassen en de bijbehorende dienstverlening te waarborgen, wenst de Aanbestedende dienst tijdig een nieuwe Raamovereenkomst af te sluiten. De geraamde hoeveelheid voor de medische en technische gassen is als volgt: - 6.900 cilinders - 600.000 kg Zuurstof - 29.000 kg Kooldioxide - 450.000 kg Stikstof per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 604258
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24111500 Medical gases
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie beschrijvend document.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 604258
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24111500 Gases medicinales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie beschrijvend document.