2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu drogowego.
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym. Rodzaj transportu: autobusowy – powiatowe przewozy pasażerskie, Obszar objęty przedmiotem zamówienia: Powiat Żniński, Miejsce świadczenia usługi: .Żnin – Damasławek, Żnin – Mamlicz, Żnin – Szczepanowo – Żnin, Żnin – Gościeszyn, Żnin – Barcin, Żnin – Rogowo – Mięcierzyn, Żnin – Budzisław, Żnin – Rogowo, Żnin – Wąsosz, Żnin – Barcin, Janowiec Wielkopolski – Żnin, Żnin – Budzisław, Żnin – Rogowo, Żnin – Gościeszyn, Mięcierzyn – Żnin, Żnin – Dziewierzewo, Żnin – Nowa Wieś Pałucka, Królikowo – Żnin, Żnin – Sarbinowo Drugie, Łabiszyn - Żnin przez: Obielewo.
Interne Kennung: KD.7140.30.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)