2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia - część pierwsza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie dostawy, montażu i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego całego przedmiotu zamówienia, szczegółowo określonego w załączniku nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”). Wykonawca w ramach wykonania przedmiotu umowy dokona: zakupu, dostawy, rozładunku oraz montażu i aranżacji pełnego umeblowania. 2. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: -załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia -załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy 3. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Załączniku Nr 4 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia, z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz projektowanymi postanowieniami umowy, a także przy dołożeniu należytej staranności. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie zamierza zwołać zebrania Wykonawców. 6. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. 7. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów w postępowaniu. 10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie wymaga ani nie dopuszcza możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 12. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 15. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z treścią załącznika nr 4 do SWZ (będący jednocześnie opisem przedmiotu zamówienia). Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowego środka dowodowego wraz z ofertą pod rygorem odrzucenia oferty. Zamawiający zastrzega możliwość żądania od wykonawców, wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowego środka dowodowego. 16. Wykonawca jest związany złożoną ofertą od dnia upływu terminu składania ofert (włącznie) do dnia 28.12.2025 r. tj. 90 dni. 17. Zamawiający będzie żądał wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% wartości brutto oferty.
Interne Kennung: 331/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39700000 Haushaltsgeräte, 39516000 Innenausstattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie dostawy, montażu i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego całego przedmiotu zamówienia, szczegółowo określonego w załączniku nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”). Wykonawca w ramach wykonania przedmiotu umowy dokona: zakupu, dostawy, rozładunku oraz montażu i aranżacji pełnego umeblowania. 2. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 30.11.2025 r. Wskazany w ogłoszeniu o zamówieniu termin rozpoczęcia realizacji umowy (01.11.2025r.) jest uzupełniony z uwagi na obowiązkowe pole w formularzu. Data rozpoczęcia realizacji przedmiotu umowy (zamówienia) będzie uzależniona od rzeczywistej daty zawarcia umowy.