2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž měřící techniky a zajištění jejího provozu po dobu trvání projektu „Zlepšenie podmienok pre rozvoj biodiverzity a znižovanie dopadov klimatickej zmeny v povodiach urbanizovaných kanalizačných systémov v prihraničných regiónoch“ pro oblast Rožnova pod Radhoštěm a Vsetína
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a montáž měřící techniky a zajištění jejího provozu po dobu trvání projektu „Zlepšenie podmienok pre rozvoj biodiverzity a znižovanie dopadov klimatickej zmeny v povodiach urbanizovaných kanalizačných systémov v prihraničných regiónoch“ pro oblast Rožnova pod Radhoštěm a Vsetína. Doba trvání projektu je do 31. 12. 2026. Jedná se o: - dodávku, montáž 40 ks bezkontaktních měřících čidel výšky hladiny do vybraných kanalizačních objektů zadavatele (odlehčovací komory, čerpací stanice) a následné zajištění provozu včetně vyhodnocovacích jednotek s archivací měřených údajů a bezdrátovým přenosem měřených dat, - dodávku, montáž 5 ks srážkoměrů pro kontinuální měření tekutých i pevných srážek do vybraných nadzemních objektů (čerpací stanice, vodojemy, čistírna odpadních vod) a následné zajištění provozu včetně vyhodnocovacích jednotek s archivací měřených údajů a bezdrátovým přenosem měřených dat, - dodávku, montáž 1 ks přenosného programovatelného automatického vzorkovače do vybraných kanalizačních objektů zadavatele (odlehčovací komory, výustní objekty) a následné zajištění provozu.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte, 38421110 Durchflussmesser
5. Los
Los: LOT-0001