See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi konserwacji dźwigów
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług przeglądu, konserwacji dźwigów i pogotowia dźwigowego 24 h/dobę wraz z diagnostyką i przywróceniem sprawności działania dźwigu, 7 dni w tygodniu, zapewnienie łączności telefonicznej pomiędzy kabiną dźwigu, a pogotowiem dźwigowym (dotyczy 1 kabiny), abonament za systemy GSM, przeglądów instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych znajdujących się w budynkach administrowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa,
Interne Kennung: POUZ-361/116/2026/WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usługi konserwacji dźwigów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu, konserwacji dźwigów i pogotowia dźwigowego 24 h/dobę wraz z diagnostyką i przywróceniem sprawności działania dźwigu, 7 dni w tygodniu, zapewnienie łączności telefonicznej pomiędzy kabiną dźwigu, a pogotowiem dźwigowym (dotyczy 1 kabiny), abonament za systemy GSM, przeglądów instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych znajdujących się w budynkach administrowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, zgodnie z art. 441