2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń w zakresie medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina i Koszalina
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Policji województwa zachodniopomorskiego, wydawanie na tej podstawie orzeczeń lekarskich o braku bądź istnieniu przeciwwskazań do służby/pracy na zajmowanym stanowisku oraz określenia ich rodzaju, obejmującego wykonanie: badań okresowych i kontrolnych dla policjantów i pracowników Policji, badań przy zmianie warunków służby/pracy, badań wstępnych kandydatów do pracy w Policji (badania wstępne pracowników), badań okresowych, badań sanitarno-epidemiologicznych, badań płetwonurków (bez komory hiperbarycznej), badań stermotorzystów żeglugi śródlądowej oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych dla funkcjonariuszy wyjeżdżających i powracających w ramach Misji Organizacji Narodów Zjednoczonych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: 1)Część nr: I – nazwa: świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Szczecina 2) Część nr II – nazwa: świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Koszalina
Interne Kennung: ZZ-2380-97/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Szczecina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Szczecina – dla Zarządu w Szczecinie CBŚP, Wydziału w Szczecinie CBZC, Wydziału w Szczecinie BSWP, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie (w tym: OPP w Szczecinie i SPKP w Szczecinie), dla Komend Miejskich Policji w: Szczecinie i Świnoujściu, Komend Powiatowych Policji w: Choszcznie, Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kamieniu Pomorskim, Myśliborzu, Policach, Pyrzycach i Stargardzie
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Koszalina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych, które będą realizowane w placówce medycznej zlokalizowanej na terenie miasta Koszalina- dla Zarządu w Szczecinie CBŚP, Wydziału w Szczecinie CBZC, Wydziału w Szczecinie BSWP, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie – komórki zamiejscowe: Wydział Technik Operacyjnych, Wydział Konwojowy, Wydział Postępowań Administracyjnych , OPP i Wydział Transportu, dla Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, Komend Powiatowych w: Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Łobzie, Sławnie, Szczecinku, Świdwinie i Wałczu
Interne Kennung: część II