57-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania pn. Budowa osiedla Wojszyce 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania pn. Budowa osiedla Wojszyce 1
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania pn. Budowa osiedla Wojszyce 1 Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej tj. projektu budowlanego i wykonawczego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowalnych wraz z przedmiarami (kosztorysami ofertowymi) oraz kosztorysami inwestorskimi dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa osiedle Wojszyce 1 wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji oraz ostatecznym pozwoleniem na budowę dla powyższego zadania, które pozwolą Inwestorowi kompleksowo zrealizować ww. inwestycję oraz sprawowaniem przez Wykonawcę nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Potrzeb i Wymagań.
Interne Kennung: 1/NZO/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej tj. projektu budowlanego i wykonawczego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowalnych wraz z przedmiarami (kosztorysami ofertowymi) oraz kosztorysami inwestorskimi dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa osiedle Wojszyce 1 (zwana dalej Dokumentacją lub Dokumentacją projektową) wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji oraz ostatecznym pozwoleniem na budowę dla powyższego zadania, które pozwolą Inwestorowi kompleksowo zrealizować ww. inwestycję oraz sprawowaniem przez Wykonawcę nadzoru autorskiego.