2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług związanych z pełnieniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych, objętych zakresem gwarantowanym, w ramach zadania pn. „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5”. 2. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5”.